Stwórz swój indywidualny zestaw

Nietypowe wymagania? Masz swoją wizję zestawu? Ograniczony budżet? Opowiedz nam o tym, a my przygotujemy dla Ciebie dedykowaną propozycję.

Tworzymy zestawy dla wymagających

Mamy ogromne doświadczenie w zakresie tworzenia dedykowanych zestawów, dostosowanych do odbiorcy, zakresu, budżetu, czy ilości. Sprawdź jak możesz spersonalizować swój prezent.

DESIGN
80%
Opakowanie

Kartonowe, drewniane, ekologiczne. Jakiego potrzebujesz, takie mamy. W naszej ofercie jest szeroki wybór różnego rodzaju pudełek i opakowań.

Twoje logo i brand

Dopasujemy Twój prezent do identyfikacji wizualnej Twojej firmy. Zadbamy o odpowiednie kolor, nadruk logotypu, czy typografię, tak aby wszystko było spójne z Twoją marką.

Życzenia

Chcesz złożyć konkretne życzenia swoim obdarowanym? Dołączymy je do Twojej paczki. Możemy też dla Ciebie zaprojektować kartkę, razem z Twoim logo i innymi niezbędnymi elementami.

Tłumaczenia językowe

Obdarowujesz klientów lub kontrahentów z zagranicy? Nie ma problemu. Przygotujemy przetłumaczone dla Ciebie materiały dołączone do prezentu.

Dodatki

Twoją paczkę możemy także urozmaicić subtelnymi dodatkami, takimi jak wstążki, pasy, wstęgi, etykietki. To wszystko sprawi, że Twój prezent będzie wyjątkowy.

Dostawa

Potrzebujesz paczek wcześniej? A może w różne miejsca? Nie ma problemu. Twoje zamówienie dostarczamy na terenie całej Polski własnym transportem, tak aby Twoje prezenty były bezpieczne.

Wyjątkowa selekcja produktów

Wyróżnij się i zaskocz swoich klientów i kontrahentów. Podaruj im nietuzinkowe produkty, których nie dostanie w sklepie.
Made in Poland.

Wspieramy polskie, rodzinne manufaktury.

100% eko!

Dbamy o to, aby nasze produkty były z najwyższej półki.

Oferta dopasowana do Ciebie

Wiemy, że prezent świąteczny to wizytówka Twojej firmy. Dlatego zadbamy o to, aby jak najlepiej prezentowała Ciebie oraz wzbudzała zachwyt wśród obdarowanych. Razem z Tobą dokładamy wszelkich starań, aby ten upominek pozostał w pamięci na lata.
Elastyczność

Dopasowujemy nasze pomysły i propozycje do Twoich potrzeb i możliwości.

Gwarancja jakości

Doświadczenie i mnogość zrealizowanych projektów gwarantują Twoją satysfakcję.

Podoba się? Złóż zapytanie i otrzymaj bezpłatną propozycję

Skontaktuj się